Pieraksts pa tel.

+371 20505950

Par klīniku Citadele

Laipni lūdzam uz vienu no vecākajām zobārstniecības klīnikām Latvijā – klīniku "Citadele". Mēs vērām savas durvis vēl 1994. gadā. Vēsturiski gadījās, ka klīnikā strādā tikai eksperti - medicīnas dinastiju pārstāvji.

Gadu gaitā esam uzkrājuši bagātu pieredzi, kas ļauj mūsu pacientiem būt drošiem neatvairāmā ārstēšanā, un arī justies ērti draudzīgā un viesmīlīgā atmosfērā.

Jau pieaug mūsu pacientu trešā paaudze, jo ​​mēs esam ģimenes klīnika. Ir ļoti patīkami apzināties, ka mūsu pacientiem ir salīdzinoši mazāka vajadzība apmeklēt zobārstu, jo mūsu viņu mutes dobuma veselības stāvoklis bez šaubām uzlabojas.

Mūsu klīnikas speciālisti pievērš lielu uzmanību mutes dobuma slimību novēršanai, mācot katram no mūsu apmeklētājiem individuāli izvēlētas (katram īpaši piemeklētas) higiēnas iemaņas.

Sākot mūsu praksi mums radījās viedoklis, ka ir jāveido zobārstniecības klīnika, kur pacientiem ne tikai nav bail no došanās pie ārsta, bet kur arī nepastāv formālas attiecības, bet valda sadarbība un uzticība.

Sekojiet mums